Prvic Luka Online! Forum
Novosti => Prvić Luka Online! => Autor teme: maRE - 01 Veljača, 2007, 02:11:41 CET
-
Na dana¹nji dan prije 8 godina pokrenut je "Prviæ Luka Online!". :occasion13:
Kako je sve poèelo:
Ponedjeljak, 01.02.1999.
Ove stranice su neslu¾bene stranice Prviæ Luke.
Nastale su sa ¾eljom da se napokon na internetu naðu neke stranice o Prviæ Luci.
Ja se koristim internetom od otprilike sijeènja `98. i sada nakon godinu dana pretra¾ivanja interneta o Prviæ Luci nisam na¹ao niti jednu stranicu koja bi bila ba¹ onako prvinska. Ni ja neæu samo pisati o Prviæu, ali æe mi to biti glavni dio (za sada, jer su stranice trenutno na besplatnom serveru, pa se ne mogu objavljivati komercijalni sadr¾aji, o tome drugom prilikom :-)
Ovo su moje prve stranice, pa mi nemojte zamjeriti na gre¹kama :-(, to je samo poèetak:-)
Izdanje 1
1.2.-1.3.1999.
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje1_index_web.jpg)
Izdanje 2
1.3.-8.6.1999.
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje2_index_web.jpg)
Izdanje 3
8.6.'99.-1.2.2000.
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje3_index_web.jpg)
Izdanje 4
1.2.-11.12.2000.
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje4_index_web.jpg)
Izdanje 5
11.12.'00.-28.8.2006.
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje5_index_web.jpg)
Izdanje 6
28.8.'06.-....
(http://prvic-luka.com/galerija/albums/izdanja/thumb_izdanje6_index_web.jpg)
Veæe slike pogledajte u galeriji http://prvic-luka.com/galerija/thumbnails.php?album=2 (http://prvic-luka.com/galerija/thumbnails.php?album=2)
Mo¾da nisam najbolji, a ni ba¹ naja¾urniji, ali uvik æu bit prvi. ;)
Isto kao i s prvom ljubavi, pamtite je iako mo¾da nije bila najbolja. :smitten:
Drago mi je i da je "Prviæ Luka Online!" ponukala dosta ljudi da naprave ne¹to slièno, kako za Prviæ tako i za druga mista. Neka nas... :)
Hvala svima na podr¹ci i pohvalama, a naravno i pokudama i da "Prviæ Luka Online!" jo¹ dugo bude online... O0 :headbang:
-
skidam kapu maRE :)
-
:occasion13: ... Sretan rodjendan, Prvic Luka Online! ... :occasion15: :occasion15:
-
:smitten:Prvic Luka Online :smitten: Puno nam sluzi, puno nas tijesi kad smo tako daleko...
:smitten:
-
auc, kasnim, no ajmo ovako:
sretan ti roðendan 8 i jo¹ mjesec dana vi¹e stranico Prvic Luka Online O0 i jos nas dugo dugo informirala o novostima i inim stvarima na otoku i da nam svima bude lijepo i veselo do ljeta, a onda jo¹ bolje :D ;) :2funny:
-
...za dobre ¾elje nikad nije kasno... ;)