Naslovnica  
Gdje je Prvić?  
O Prviću  
Povijest  
Slike  
Informacije  
Red vožnje  
   
Prijatelji Prvića  
Forum  
Anketa  
   
Mjesni odbor  
Udruga  
   
Smještaj  
Kontakt  
   

 

 
Novosti
14.07.2008.
Bodulska pripetavanja 2008-1 KOLO, Krapanj 19.07.

Raspored za Prvić Luku:
Balote: LUKA - Zlarin
Karte žene: LUKA - Kaprije
Karte muškarci: Žirje - LUKA
Nogomet: Zlarin - LUKA
Vaterpolo: Jadrija - LUKA
Potezanje konopa: LUKA - Kaprije

Kompletan raspored 1 kola po disciplinama pogledajte ispod.

SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA
„BODULSKA PRIPETAVANJA 2008“

1. KOLO PRIPETAVANJA NA KRAPNJU 19.07.2008.

RASPORED I PAROVI PRIPETAVANJA PO DISCIPLINAMA

 

BALOTE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

JADRIJA

 

 

 

 

3.

1.

KAPRIJE

ŠEPURINE

 

 

 

 

4.

1.

LUKA

ZLARIN

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

LUKA

KAPRIJE

 

 

 

 

3.

1.

JADRIJA

ŽIRJE

 

 

 

 

4.

1.

ZLARIN

ŠEPURINE

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

JADRIJA

ŠEPURINE

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

LUKA

 

 

 

 

4.

1.

ZLARIN

KAPRIJE

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET POČETAK-16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŠEPURINE

KAPRIJE

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

JADRIJA

 

 

 

 

4.

1.

ZLARIN

LUKA

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

VATERPOLO- POČETAK -17,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

KAPRIJE

ŠEPURINE

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

ZLARIN

 

 

 

 

4.

1.

JADRIJA

LUKA

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

POTEZANJE KONOPA- POČETAK 20,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

KRAPANJ- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

ŠEPURINE

 

 

 

 

3.

1.

ZLARIN

JADRIJA

 

 

 

 

4.

1.

LUKA

KAPRIJE

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

2.

   

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

PLIVANJE –POČETAK 16,30 SATI

 

 

 

Marin Lučev, Split, Hrvatska info@prvic-luka.com
www.prvic-luka.com - www.prvicluka.com
Copyright © 1999-2007 [maRE]. All rights reserved.
Site od: 01. 02. 1999.