Naslovnica  
Gdje je Prvić?  
O Prviću  
Povijest  
Slike  
Informacije  
Red vožnje  
   
Prijatelji Prvića  
Forum  
Anketa  
   
Mjesni odbor  
Udruga  
   
Smještaj  
Kontakt  
   

 

 
Novosti
04.08.2008.
Bodulska pripetavanja 2008-4 KOLO, Zlarin 05.08.

Raspored za Prvić Luku:
Balote: Šepurine - LUKA
Karte žene: Žirje - LUKA
Karte muškarci: LUKA - Jadrija
Nogomet: LUKA - Žirje
Vaterpolo: Šepurine - LUKA
Potezanje konopa: LUKA - Žirje

Kompletan raspored 4 kola po disciplinama pogledajte ispod.


SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA

„BODULSKA PRIPETAVANJA 2008“

4. KOLO PRIPETAVANJA NA ZLARINU  05.08.2008.

RASPORED I PAROVI PRIPETAVANJA PO DISCIPLINAMA

 

 

BALOTE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŠEPURINE

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

JADRIJA

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

KRAPANJ

ŽIRJE

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŠEPURINE

JADRIJA

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

LUKA

 

 

 

 

4.

1.

KAPRIJE

KRAPANJ

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

KAPRIJE

ŽIRJE

 

 

 

 

3.

1.

LUKA

JADRIJA

 

 

 

 

4.

1.

ŠEPURINE

KRAPANJ

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P- 4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET POČETAK-16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

LUKA

ŽIRJE

 

 

 

 

3.

1.

JADRIJA

ŠEPURINE

 

 

 

 

4.

1.

KAPRIJE

KRAPANJ

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

VATERPOLO- POČETAK -17,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

ŠEPURINE

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

KRAPANJ

JADRIJA

 

 

 

 

4.

1.

KAPRIJE

ŽIRJE

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

POTEZANJE KONOPA- POČETAK 20,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ZLARIN- SLOBODAN

 

 

 

 

2.

1.

LUKA

ŽIRJE

 

 

 

 

3.

1.

KAPRIJE

KRAPANJ

 

 

 

 

4.

1.

JADRIJA

ŠEPURINE

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ZLARIN

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

PLIVANJE –POČETAK 16,30 SATI

POREDAK

SUDIONIK

BODOVI

1.

 

8

2.

 

6

3.

 

5

4.

 

4

5.

 

3

6.

 

2

7.

 

1

 

 ustupio g.Zlatko Nakić

 

 

Marin Lučev, Split, Hrvatska info@prvic-luka.com
www.prvic-luka.com - www.prvicluka.com
Copyright © 1999-2007 [maRE]. All rights reserved.
Site od: 01. 02. 1999.