Naslovnica  
Gdje je Prvić?  
O Prviću  
Povijest  
Slike  
Informacije  
Red vožnje  
   
Prijatelji Prvića  
Forum  
Anketa  
   
Mjesni odbor  
Udruga  
   
Smještaj  
Kontakt  
   

 

 
Novosti
07.08.2008.
Bodulska pripetavanja 2008-5 KOLO, Šepurine 09.08.

Raspored za Prvić Luku:
Balote: Krapanj - LUKA
Karte žene: Krapanj - LUKA
Karte muškarci: Krapanj - LUKA
Nogomet: LUKA - Jadrija
Vaterpolo: Kaprije - LUKA
Potezanje konopa: Zlarin - LUKA

Kompletan raspored 5 kola po disciplinama pogledajte ispod.


SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA

„BODULSKA PRIPETAVANJA 2008“

5. KOLO PRIPETAVANJA U ŠEPURINI  09.08.2008.

RASPORED I PAROVI PRIPETAVANJA PO DISCIPLINAMA

 

BALOTE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

JADRIJA

ZLARIN

 

 

 

 

3.

1.

KRAPANJ

LUKA

 

 

 

 

4.

1.

ŽIRJE

KAPRIJE

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

ZLARIN

 

 

 

 

3.

1.

KAPRIJE

JADRIJA

 

 

 

 

4.

1.

KRAPANJ

LUKA

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

KRAPANJ

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

JADRIJA

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

ŽIRJE

ZLARIN

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P- 4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET POČETAK-16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

KRAPANJ

 

 

 

 

3.

1.

ZLARIN

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

LUKA

JADRIJA

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

VATERPOLO- POČETAK -17,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

KRAPANJ

ZLARIN

 

 

 

 

3.

1.

KAPRIJE

LUKA

 

 

 

 

4.

1.

ŽIRJE

JADRIJA

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

POTEZANJE KONOPA- POČETAK 20,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

ŠEPURINE- SLOBODNE

 

 

 

 

2.

1.

KRAPANJ

JADRIJA

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

ZLARIN

LUKA

 

 

 

 

 

2.

P-2

P-3

 

 

 

 

 

2.

ŠEPURINE

P-4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

PLIVANJE –POČETAK 16,30 SATI 

POREDAK

SUDIONIK

BODOVI

1.

 

8

2.

 

6

3.

 

5

4.

 

4

5.

 

3

6.

 

2

7.

 

1

 

 ustupio g.Zlatko Nakić

 

 

Marin Lučev, Split, Hrvatska info@prvic-luka.com
www.prvic-luka.com - www.prvicluka.com
Copyright © 1999-2007 [maRE]. All rights reserved.
Site od: 01. 02. 1999.