Naslovnica  
Gdje je Prvić?  
O Prviću  
Povijest  
Slike  
Informacije  
Red vožnje  
   
Prijatelji Prvića  
Forum  
Anketa  
   
Mjesni odbor  
Udruga  
   
Smještaj  
Kontakt  
   

 

 
Novosti
07.08.2009.



SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA

„BODULSKA PRIPETAVANJA 2009“

4. KOLO PRIPETAVANJA U PRVIĆ LUCI  05.08.2009.

 

RASPORED PRIPETAVANJA PO DISCIPLINAMA

BALOTE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

JADRIJA

8

2.

1.

KRAPANJ

ZLARIN

10

13

ŽIRJE

6

3.

1.

JADRIJA

KAPRIJE

13

10

ZLARIN

4

4.

1.

ŽIRJE

ŠEPURINE

13

3

LUKA

4

 

2.

ZLARIN

JADRIJA

6

13

ŠEPURINE

2

 

2.

LUKA

ŽIRJE

3

13

KAPRIJE

2

 

FINALE

JADRIJA

ŽIRJE

13

2

KRAPANJ

2

KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

ZLARIN

8

2.

1.

ŽIRJE

JADRIJA

1

2

ŠEPURINE

6

3.

1.

KRAPANJ

ŠEPURINE

0

2

JADRIJA

4

4.

1.

ZLARIN

KAPRIJE

2

1

LUKA

4

 

2.

JADRIJA

ŠEPURINE

0

2

ŽIRJE

2

 

2.

LUKA

ZLARIN

0

2

KRAPANJ

2

 

FINALE

ŠEPURINE

ZLARIN

0

2

KAPRIJE

2

KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

LUKA

8

2.

1.

ZLARIN

KAPRIJE

2

0

ZLARIN

6

3.

1.

ŽIRJE

JADRIJA

2

0

KRAPANJ

4

4.

1.

KRAPANJ

ŠEPURINE

2

1

ŽIRJE

4

 

2.

ZLARIN

ŽIRJE

2

1

KAPRIJE

2

 

2.

LUKA

KRAPANJ

2

1

JADRIJA

2

 

FINALE

LUKA

ZLARIN

2

0

ŠEPURINE

2

NOGOMET POČETAK-16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

LUKA

8

2.

1.

JADRIJA

ZLARIN

0

1

KAPRIJE

6

3.

1.

KAPRIJE

KRAPANJ

3

0

ŽIRJE

4

4.

1.

ŠEPURINE

ŽIRJE

4

5

ZLARIN

4

 

2.

ZLARIN

KAPRIJE

0

1

ŠEPURINE

2

 

2.

LUKA

ŽIRJE

2

1

KRAPANJ

2

 

FINALE

KAPRIJE

LUKA

2

3

JADRIJA

2

VATERPOLO- POČETAK -16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

KRAPANJ

8

2.

1.

ZLARIN

ŽIRJE

10

0

ZLARIN

6

3.

1.

JADRIJA

KAPRIJE

7

8

LUKA

4

4.

1.

KRAPANJ

ŠEPURINE

14

1

KAPRIJE

4

 

2.

ZLARIN

KAPRIJE

4

3

ŠEPURINE

2

 

2.

LUKA

KRAPANJ

3

6

JADRIJA

2

 

FINALE

ZLARIN

KRAPANJ

3

6

ŽIRJE

2

POTEZANJE KONOPA- POČETAK 19,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

LUKA- SLOBODNA

 

 

KRAPANJ

8

2.

1.

KAPRIJE

ŽIRJE

2

0

JADRIJA

6

3.

1.

KRAPANJ

ZLARIN

2

0

KAPRIJE

4

4.

1.

JADRIJA

ŠEPURINE

2

0

LUKA

4

 

2.

KAPRIJE

KRAPANJ

0

2

ŠEPURINE

2

 

2.

LUKA

JADRIJA

0

2

ZLARIN

2

 

FINALE

KRAPANJ

JADRIJA

2

0

ŽIRJE

2

PLIVANJE –POČETAK 15,30 SATI

 

POREDAK

SUDIONIK

BODOVI

1.

LUKA

8

2.

KRAPANJ

6

3.

JADRIJA

5

4.

KAPRIJE

4

5.

ZLARIN

3

6.

ŠEPURINE

2

7.

ŽIRJE

0

  

UKUPNI BODOVI NAKON 4. KOLA PRIPETAVANJA

DISCIPLINE

JADRIJA

KAPRIJE

KRAPANJ

LUKA

ŠEPURINE

ZLARIN

ŽIRJE

BALOTE

8

2

2

4

2

4

6

KARTE  Ž

4

2

2

4

6

8

2

KARTE  M

2

2

4

8

2

6

4

NOGOMET

2

6

2

8

2

4

4

PLIVANJE

5

4

6

8

2

3

0

VATERPOLO

2

4

8

4

2

6

2

KONOP

6

4

8

4

2

2

2

UKUPNO

29

24

32

40

18

33

20

UKUPNO NAKON 3. KOLA

104

108

126

138

78

96

108

PREDSJEDNIK ČASNOG SUDA: Milivoj Boranić

 

 

Marin Lučev, Split, Hrvatska info@prvic-luka.com
www.prvic-luka.com - www.prvicluka.com
Copyright © 1999-2007 [maRE]. All rights reserved.
Site od: 01. 02. 1999.