Autor Tema: Prijevremeni izbori krajem svibnja  (Posjeta: 20683 vremena)

Ivan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 28
  • Karma: +0/-0
Odg: Prijevremeni izbori krajem svibnja
« Odgovori #15 u: 24 Svibanj, 2007, 09:43:06 CEST »
A zbog èega su po tebi podnijeli ostavke? Da bi se poslije par mjeseci ponovo kandidirali na iste funkcije samo s drugim ljudima.  ???

mala biskupova

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
Odg: Prijevremeni izbori krajem svibnja
« Odgovori #16 u: 24 Svibanj, 2007, 11:52:22 CEST »
©to ti misli¹ za¹to su podnijeli ostavke?! :-\

Ivan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 28
  • Karma: +0/-0
Odg: Prijevremeni izbori krajem svibnja
« Odgovori #17 u: 24 Svibanj, 2007, 12:07:20 CEST »
Ja neznam za¹to su podnijeli ostavke ali bih voljeo da znam jer me zanima. A po¹to si napisala

Onda krivo zna¹ Gogo.  :D

 oèito je da ti zna¹, ili ti se barem mi¹ljenje razlikuje od Goginog, pa bih voljeo èuti i tvoje viðenje te situacije.

mala biskupova

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
Odg: Prijevremeni izbori krajem svibnja
« Odgovori #18 u: 24 Svibanj, 2007, 12:46:18 CEST »
Ja sam svoje viðenje situacije veæ iznijela. Djeèji vrtiæ.  :2funny: Zaista, nemam osobno ni¹ta protiv ni jednog kandidata, nikog ne prozivam za ni¹ta. I ne ¾elim se vi¹e upu¹tati u nikakve rasprave.

VaPa

  • Newbie
  • *
  • Postova: 22
  • Karma: +0/-0
Odg: Prijevremeni izbori krajem svibnja
« Odgovori #19 u: 07 Kolovoz, 2007, 14:12:50 CEST »
Na Otok dolazim samo kao obo¾avatelj Otoka i ljudi s kojima sam se sprijateljila, tako da se u seosku politiku ne razumijem i ne zanima me. No, unazad 10-12 godina, iliti otkada postoji Lijepa Na¹a, mnogo se stvari promijenilo, pa tako i na Otoku. Ljudi i dru¹tvene prilike su drugaèiji. Mislim da je u to predratno vrijeme na Otoku bilo ljep¹e i veselije. U selu je bila veæa gu¾va, bilo je vi¹e mladih, otok je bio pun izviðaèa, obitelji, a bilo je i noænog ¾ivota za mlade. Sjeæam se diska u ¹tali kod 2 bunara, mjesto na kojem sam ja poèela sa izlascima. Ma nije bitno da ne¹to bude savr¹eno i upegladno. Prije se vi¹e dru¾ilo i radije se davalo. Davor je izvanredno balansirao izmeðu sela i gostiju, i volio se podru¾iti sa svima, i svima je dolazio u goste i za svakog je imao vremena i svi mi, gosti, smo ga poznavali. Dana¹nji gradski tj. selski predstavnici nisu takvi, skoro pa niti se ne zna tko su. A za goste je bitno da se domaæi s njima podru¾e. Sada smo svi kao bogatiji u ðepu, ali smo siroma¹niji u du¹i i to vam se na Otoku osjeti. I bojim se da se ona zlatna "Davorova" vremena nikada neæe vratiti ili "seoski" oci idite k njemu po lekcije kako se vodi Otok! No, da i molim bez zamjerke ovom komentaru.