Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
18 Listopad, 2019, 20:29:37 +01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: www.prvicluka.com

+  Prvic Luka Online! Forum
|-+  O Prviću
| |-+  Prvić Luka
| | |-+  Prijevremeni izbori krajem svibnja
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. « natrag naprijed »
 Str: 1 [2] Ispis
Autor Tema: Prijevremeni izbori krajem svibnja  (Posjeta: 12793 puta)
Ivan
Newbie
*

« Odgovor #15 na: 24 Svibanj, 2007, 09:43:06 +01 »

A zbog čega su po tebi podnijeli ostavke? Da bi se poslije par mjeseci ponovo kandidirali na iste funkcije samo s drugim ljudima.  Huh?
Evidentirano
mala biskupova
Newbie
*

« Odgovor #16 na: 24 Svibanj, 2007, 11:52:22 +01 »

Što ti misliš zašto su podnijeli ostavke?! Undecided
Evidentirano
Ivan
Newbie
*

« Odgovor #17 na: 24 Svibanj, 2007, 12:07:20 +01 »

Ja neznam zašto su podnijeli ostavke ali bih voljeo da znam jer me zanima. A pošto si napisala

Onda krivo znaš Gogo.  Cheesy

očito je da ti znaš, ili ti se barem mišljenje razlikuje od Goginog, pa bih voljeo čuti i tvoje viđenje te situacije.
Evidentirano
mala biskupova
Newbie
*

« Odgovor #18 na: 24 Svibanj, 2007, 12:46:18 +01 »

Ja sam svoje viđenje situacije već iznijela. Dječji vrtić.  2funny Zaista, nemam osobno ništa protiv ni jednog kandidata, nikog ne prozivam za ništa. I ne želim se više upuštati u nikakve rasprave.
Evidentirano
VaPa
Newbie
*

« Odgovor #19 na: 07 Kolovoz, 2007, 14:12:50 +01 »

Na Otok dolazim samo kao obožavatelj Otoka i ljudi s kojima sam se sprijateljila, tako da se u seosku politiku ne razumijem i ne zanima me. No, unazad 10-12 godina, iliti otkada postoji Lijepa Naša, mnogo se stvari promijenilo, pa tako i na Otoku. Ljudi i društvene prilike su drugačiji. Mislim da je u to predratno vrijeme na Otoku bilo ljepše i veselije. U selu je bila veća gužva, bilo je više mladih, otok je bio pun izviđača, obitelji, a bilo je i noćnog života za mlade. Sjećam se diska u štali kod 2 bunara, mjesto na kojem sam ja počela sa izlascima. Ma nije bitno da nešto bude savršeno i upegladno. Prije se više družilo i radije se davalo. Davor je izvanredno balansirao između sela i gostiju, i volio se podružiti sa svima, i svima je dolazio u goste i za svakog je imao vremena i svi mi, gosti, smo ga poznavali. Današnji gradski tj. selski predstavnici nisu takvi, skoro pa niti se ne zna tko su. A za goste je bitno da se domaći s njima podruže. Sada smo svi kao bogatiji u đepu, ali smo siromašniji u duši i to vam se na Otoku osjeti. I bojim se da se ona zlatna "Davorova" vremena nikada neće vratiti ili "seoski" oci idite k njemu po lekcije kako se vodi Otok! No, da i molim bez zamjerke ovom komentaru.
Evidentirano
 Str: 1 [2] Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2013, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.039 sekundi uz 18 upita.