Naslovnica  
Gdje je Prvić?  
O Prviću  
Povijest  
Slike  
Informacije  
Red vožnje  
   
Prijatelji Prvića  
Forum  
Anketa  
   
Mjesni odbor  
Udruga  
   
Smještaj  
Kontakt  
   

 

 
Novosti
18.07.'07.
2. KOLO Jadrija 21.07. - Bodulska pripetavanja 2007.
Ove subote na rasporedu je 2. kolo pripetavanja na Jadriji.

 


Raspored za Prvić Luku:
Balote: Kaprije-LUKA
Karte Ž.: LUKA-Šepurine
Karte M.: LUKA-Krapanj
Nogomet: Šepurine-LUKA
Vaterpolo: LUKA-Zlarin
Potezanje konopa: Žirje-LUKA

Kompletni raspored drugog kola pogledajte ispod ili kliknite <ovdje> za cijeli tekst (.pdf 100KB).

A kako nam je bilo na Krapnju pogledajte u galeriji slika <ovdje>

ustupio g.Zlatko Nakić


SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA

„BODULSKA PRIPETAVANJA 2007“

2. KOLO PRIPETAVANJA NA JADRIJI 21.07.2007.

 RASPORED PRIPETAVANJA PO DISCIPLINAMA

 

BALOTE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

KAPRIJE

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

KRAPANJ

 

 

 

 

4.

1.

ŠEPURINE

ZLARIN

 

 

 

 

 

2.

POBJEDNIK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

ZLARIN

 

 

 

 

3.

1.

KAPRIJE

KRAPANJ

 

 

 

 

4.

1.

LUKA

ŠEPURINE

 

 

 

 

 

2.

POBJEDNIK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

ZLARIN

ŽIRJE

 

 

 

 

3.

1.

ŠEPURINE

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

LUKA

KRAPANJ

 

 

 

 

 

2.

POBJEDINK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET POČETAK-16,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

ŠEPURINE

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

ŽIRJE

ZLARIN

 

 

 

 

4.

1.

KRAPANJ

KAPRIJE

 

 

 

 

 

2.

POBJEDNIK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

VATERPOLO- POČETAK -17,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

LUKA

ZLARIN

 

 

 

 

3.

1.

ŠEPURINE

KAPRIJE

 

 

 

 

4.

1.

ŽIRJE

KRAPANJ

 

 

 

 

 

2.

POBJEDNIK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

POTEZANJE KONOPA- POČETAK 20,00 SATI

PAROVI

KOLO

SUDIONIK

SUDIONIK

REZULTAT

POREDAK

BODOVI

1.

1.

JADRIJA- SLOBODNA

 

 

 

 

2.

1.

ŽIRJE

LUKA

 

 

 

 

3.

1.

ZLARIN

KRAPANJ

 

 

 

 

4.

1.

KAPRIJE

ŠEPURINE

 

 

 

 

 

2.

POBJEDNIK 2

POBJEDNIK   3

 

 

 

 

 

2.

JADRIJA

POBJEDNIK   4

 

 

 

 

 

FINALE

 

 

 

 

 

 

 

PLIVANJE –POČETAK 18,30 SATI

POREDAK

SUDIONIK

BODOVI

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

 

 

 BODOVI NAKON 2. KOLA PRIPETAVANJA

 

DISCIPLINE

JADRIJA

KAPRIJE

KRAPANJ

LUKA

ŠEPURINE

ZLARIN

ŽIRJE

BALOTE

 

 

 

 

 

 

 

KARTE  Ž

 

 

 

 

 

 

 

KARTE  M

 

 

 

 

 

 

 

NOGOMET

 

 

 

 

 

 

 

PLIVANJE

 

 

 

 

 

 

 

VATERPOLO

 

 

 

 

 

 

 

KONOP

 

 

 

 

 

 

 

UKUPNO

 

 

 

 

 

 

 

SVEUKUPNO NAKON 1. KOLA

32

39

40

27

18

21

18

 

 

 

Marin Lučev, Split, Hrvatska info@prvic-luka.com
www.prvic-luka.com - www.prvicluka.com
Copyright © 1999-2007 [maRE]. All rights reserved.
Site od: 01. 02. 1999.