Autor Tema: Vapor :)  (Posjeta: 12323 vremena)

maRE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Postova: 410
  • Karma: +0/-0
    • Prviæ Luka Online!
Vapor :)
« u: 05 Ožujak, 2007, 22:03:54 CET »
Evo jedne smi¹ne situacije od juèer  :D
(smi¹na za mene, jer mi se nije nigdi ¾urilo, ali mnogima i nije bila)

Uglavnom, juèer u nedilju 04.03.2007. na "ka¾otu" stoji obavijest pisana kemijskom da od danas vapor za ©ibenik ide u 18:55, znaèi sat vremena kasnije od zimskog reda vo¾nje. Da ne bi bilo zabune, pisalo je i na slu¾benom voznom redu takoðer zalijepljena na "ka¾ot".
I svi koji su trebali iæi u grad taj dan mislili su da je to sigurno i ja meðu njima, ali ni¹ta nije onako kako se èini.  :uglystupid2:...Do¹lo 17:50 i vidimo Mariju dolazi biciklom kod ka¾ota....ne sluteæi ni¹ta iza punte pojavia se i vapor... :-\...a mi u nevjerici gledamo i pitamo se ko je tu lud   :idiot2:...neki su govorili ajmo po¾urit, ali uzaludno, jer nema ¹anse da se uspije spremit....neki koji su bili sluèajno veæ spremni (njih dvoje, troje) su potrèali i stigli se ukrcat, a mi ostali ma koji k... :tickedoff:..kako ovo mo¾e ovako, pa Marija je zeznila, jer je napisala promjenu, ali provjerom na ka¾otu i slu¾bene stranice Jadrolinije na internetu, 4.3.2007. stvarno vapor treba doæi u 18:55 ¹to mo¾ete vidjeti na slici ispod sa njihove stranice.....
Pomutnje je bilo i u ©epurini, jer je i tamo prodavaèica karata opravdano mislila da je vapor kasnije...za Zlarin ne znam, pa ako ima koji Zlarinjanin nek napi¹e kako je bilo kod njih...

...znaèi zaj... je vapor  :knuppel2:, bia je to Ilok (Tijat je u remontu), pa svaka èast Jadroliniji i kapetanu Iloka  :thumbsup: koji su uz mobitele i ko zna koja sva moguæa komunikacijska i plovidbena pomagala uspili zeznit stvar. Ako je i bia razlog da ne bude promjena voznog reda trebalo je obavijestit nas na otoku, jer ipak ljudi na otoku su ovisni o vaporu (¹to je u gradu tramvaj ili autobus to je otoku brod, ako ne i vi¹e).
Ne virujem da æe se itko od nadle¾nih zabrinit zbog ovoga, a najmanje sama Jadrolinija i razni kapetani "od bonace":crazy2:

Za koji tjedan se minja vrime sa zimskog u ljetno, pa bi bilo pametno taj dan doæi i dva sata ranije da se bude siguran da æete prispiti na vapor, jer ko zna mo¾da oni faliju pa sat vrate nazad umisto naprid, nikad ne zna¹  :2funny:
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2007, 22:06:49 CET od maRE »
...a je sto... ;)
...i dvi od 50...

megalodon

  • Newbie
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Vapor :)
« Odgovori #1 u: 06 Ožujak, 2007, 14:51:21 CET »
nisam s Prviæa ali zanimljivo....sve pohvale...uz to nudim i suradnju u ime otoènog radija kornati...ako te zanima Mare

maRE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Postova: 410
  • Karma: +0/-0
    • Prviæ Luka Online!
Odg: Vapor :)
« Odgovori #2 u: 07 Ožujak, 2007, 10:59:45 CET »
nisam s Prviæa ali zanimljivo....sve pohvale...uz to nudim i suradnju u ime otoènog radija kornati...ako te zanima Mare

hvala, hvala  :)
u vezi suradnje javite se na mail "info(at)prvic-luka.com"...
...a je sto... ;)
...i dvi od 50...