Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
25 Srpanj, 2017, 18:50:59 +01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: www.prvicluka.com

+  Prvic Luka Online! Forum
|-+  O Prviću
| |-+  Prvić Luka
| | |-+  Vapor :)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. « natrag naprijed »
 Str: [1] Ispis
Autor Tema: Vapor :)  (Posjeta: 5864 puta)
maRE
Administrator

« na: 05 Ožujak, 2007, 23:03:54 +01 »

Evo jedne smišne situacije od jučer  Cheesy
(smišna za mene, jer mi se nije nigdi žurilo, ali mnogima i nije bila)

Uglavnom, jučer u nedilju 04.03.2007. na "kažotu" stoji obavijest pisana kemijskom da od danas vapor za Šibenik ide u 18:55, znači sat vremena kasnije od zimskog reda vožnje. Da ne bi bilo zabune, pisalo je i na službenom voznom redu također zalijepljena na "kažot".
I svi koji su trebali ići u grad taj dan mislili su da je to sigurno i ja među njima, ali ništa nije onako kako se čini.  uglystupid2...Došlo 17:50 i vidimo Mariju dolazi biciklom kod kažota....ne sluteći ništa iza punte pojavia se i vapor... Undecided...a mi u nevjerici gledamo i pitamo se ko je tu lud   idiot2...neki su govorili ajmo požurit, ali uzaludno, jer nema šanse da se uspije spremit....neki koji su bili slučajno već spremni (njih dvoje, troje) su potrčali i stigli se ukrcat, a mi ostali ma koji k... tickedoff..kako ovo može ovako, pa Marija je zeznila, jer je napisala promjenu, ali provjerom na kažotu i službene stranice Jadrolinije na internetu, 4.3.2007. stvarno vapor treba doći u 18:55 što možete vidjeti na slici ispod sa njihove stranice.....
Pomutnje je bilo i u Šepurini, jer je i tamo prodavačica karata opravdano mislila da je vapor kasnije...za Zlarin ne znam, pa ako ima koji Zlarinjanin nek napiše kako je bilo kod njih...

...znači zaj... je vapor  knuppel2, bia je to Ilok (Tijat je u remontu), pa svaka čast Jadroliniji i kapetanu Iloka  thumbsup koji su uz mobitele i ko zna koja sva moguća komunikacijska i plovidbena pomagala uspili zeznit stvar. Ako je i bia razlog da ne bude promjena voznog reda trebalo je obavijestit nas na otoku, jer ipak ljudi na otoku su ovisni o vaporu (što je u gradu tramvaj ili autobus to je otoku brod, ako ne i više).
Ne virujem da će se itko od nadležnih zabrinit zbog ovoga, a najmanje sama Jadrolinija i razni kapetani "od bonace"crazy2

Za koji tjedan se minja vrime sa zimskog u ljetno, pa bi bilo pametno taj dan doći i dva sata ranije da se bude siguran da ćete prispiti na vapor, jer ko zna možda oni faliju pa sat vrate nazad umisto naprid, nikad ne znaš  2funny
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2007, 23:06:49 +01 od maRE » Evidentirano

...a je sto... Wink
...i dvi od 50...
megalodon
Newbie
*

« Odgovor #1 na: 06 Ožujak, 2007, 15:51:21 +01 »

nisam s Prvića ali zanimljivo....sve pohvale...uz to nudim i suradnju u ime otočnog radija kornati...ako te zanima Mare
Evidentirano
maRE
Administrator

« Odgovor #2 na: 07 Ožujak, 2007, 11:59:45 +01 »

nisam s Prvića ali zanimljivo....sve pohvale...uz to nudim i suradnju u ime otočnog radija kornati...ako te zanima Mare

hvala, hvala  Smiley
u vezi suradnje javite se na mail "info(at)prvic-luka.com"...
Evidentirano

...a je sto... Wink
...i dvi od 50...
 Str: [1] Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2013, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.04 sekundi uz 19 upita.