Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
17 Rujan, 2019, 11:09:15 +01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: www.prvicluka.com

+  Prvic Luka Online! Forum
|-+  Novosti
| |-+  Prvić Luka Online!
| | |-+  11-ta godišnjica!
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. « natrag naprijed »
 Str: [1] Ispis
Autor Tema: 11-ta godišnjica!  (Posjeta: 5175 puta)
maRE
Administrator

« na: 01 Veljača, 2010, 23:51:20 +01 »

11 nam je godina tek!
Evo još jedne obljetnice stranica "Prvić Luka Online!" i to 11-te. Smiley
Neki put se po vijestima na stranici čini da se baš ništa ne događa na Prviću, ali to je djelomično točno. Ima dosta za ispričati i prepričati, pa makar i one male informacije nebitne prosječnom čoviku, ali bitne i zanimljive prvićaninu i onome koji je bar jednom bio na Prviću.

Dakle, kako to promijeniti i koje novosti vas očekuju u slijedećim godinama.

- Svi znamo da na Prviću i zidovi imaju uši, pa je uvijek netko nešto čuo ili načuo, ili mu je netko nešto rekao, pa će kao novi sadržaj stranice biti i te, "rekla/kazala" priče. Ne želeći nikoga da se uvrijedi ili ošteti, sve takve informacije bit će posebno označene i naravno kao takve podložne demantiranju, izmjeni i brisanju sa stranica.

- Osim toga, nakon vremenske stanice (koja u zadnje vrime nešto šteka Smiley) u ovoj godini planira se i postavljanje web kamere na stranicu, da bi nam svima Prvić bio još i bliže. Isto kao što je bila i vremenska stanica, to je projekt koji je već duže vremena u planu, ali nikako da ugleda svjetlo dana. Postoji nekoliko prepreka, a to su na prvom mjestu financije i mjesto gdje staviti kameru, ali se nadam da će se sve ipak realizirati.

- Ove stranice očekuje i veliki redizajn u pogledu izgleda, ali po meni bitnije sadržajno tj. kompletno prilagođavanje stranica nekom od CMS-a, sustavu za upravljanje web sadržajem (engl. Content Management System). To će dovesti do potpune automatizacije upravljanja sadržaja. Dodavanje novih vijesti bit će jednostavno i brzo, a i moći će se dodati još ljudi kao urednika pojedinih rubrika što bi trebalo dovesti do još boljeg pokrivanja različitih tema na Prviću.

Bit će još novosti, pa svratite tu i tamo da vidite šta ima nova na Prviću, do čitanja.
Marin

Evidentirano

...a je sto... Wink
...i dvi od 50...
mish
Newbie
*

« Odgovor #1 na: 04 Veljača, 2010, 01:29:44 +01 »

Pa sretan rođendan, baš lijepa brojka i baš si me razveselio najavama o novitetima na stranici, posebno web kameri. Koje su ti opcije za postavljanje kamere? Dosta sam razmišljo o tome od ljeta, i nekako mi se najviše sviđa ideja da je kamera na donjoj bandi na đurđevačkom odmaralištu i da vata rodinu i rivu. Struje ima, a signal možeš wireless do sebe doma, samo trebaš suradnju đurđevčana, odnosno pristanak. Mislim da nije neizvedivo. U svakom slučaju želim ti puno sreće i ako ti mogu kako pomoć, javi. (mišizulja je još uvijek u fazi ideje)
Evidentirano
maRE
Administrator

« Odgovor #2 na: 04 Veljača, 2010, 21:52:37 +01 »

Evala Mishu, fala ti  Smiley

Da pričali smo o dosta stvari za stranicu prošlo lito, a među njima je bila i web kamera. Za prvu ruku kad je nabavim, kamera će vjerovatno biti stavljena na moju kuću. To je najbrže i najjednostavnije, bez nekih moljakanja i razbijanja glave di, šta i kako.

Čini mi se da je Đurđevac i Donja banda malo predaleko ili treba nabaviti neku bolju kameru koja se može vrtiti i zumirati, ali financije mi ne dopuštaju neki prevelik zalet u projekt kakav je na TV-u, panorame Hrvatske.  Undecided
VaPa bi mogla prošvercat na Đurđevac, pa mislim da to ne bi bio problem jel tako Vapa? Wink

Kad stranice prebacim u neki CMS "mišizulja" će biti dobrodošla sa svojim britkim komentarima.  Afro   
Evidentirano

...a je sto... Wink
...i dvi od 50...
fhorvat
Newbie
*

« Odgovor #3 na: 28 Veljača, 2010, 22:37:57 +01 »

joomla ili worldpress?
Evidentirano
maRE
Administrator

« Odgovor #4 na: 28 Veljača, 2010, 23:16:41 +01 »

joomla ili worldpress?

Vjerovatno će biti joomla, koja ima dosta dodataka i besplatnih templatea,
a wordpress je više za neki blog.
Evidentirano

...a je sto... Wink
...i dvi od 50...
VaPa
Newbie
*

« Odgovor #5 na: 01 Kolovoz, 2011, 08:41:24 +01 »

Evala Mishu, fala ti  Smiley

Da pričali smo o dosta stvari za stranicu prošlo lito, a među njima je bila i web kamera. Za prvu ruku kad je nabavim, kamera će vjerovatno biti stavljena na moju kuću. To je najbrže i najjednostavnije, bez nekih moljakanja i razbijanja glave di, šta i kako.

Čini mi se da je Đurđevac i Donja banda malo predaleko ili treba nabaviti neku bolju kameru koja se može vrtiti i zumirati, ali financije mi ne dopuštaju neki prevelik zalet u projekt kakav je na TV-u, panorame Hrvatske.  Undecided
VaPa bi mogla prošvercat na Đurđevac, pa mislim da to ne bi bio problem jel tako Vapa? Wink

Kad stranice prebacim u neki CMS "mišizulja" će biti dobrodošla sa svojim britkim komentarima.  Afro   

hehehehe, eto, čini mi se da me netko ovdje zvao  smiley6600....ups, da, da pred godinu  i po  Shocked Shocked, no, ajde, nije kasno niti sada odgovoriti; a jasno da ćemo sredit to sa kamerom, sitnica zapravo  crazy2

eto, falite mi jako, i nadam se da ću dogodine biti opet na otoku   smitten  smitten  smitten
Evidentirano
 Str: [1] Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2013, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.038 sekundi uz 18 upita.