Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
17 Studeni, 2019, 13:05:48 +01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: www.prvicluka.com

+  Prvic Luka Online! Forum
|-+  O Prviću
| |-+  Prvić Luka
| | |-+  Noćni život na Prviću
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. « natrag naprijed »
 Str: [1] Ispis
Autor Tema: Noćni život na Prviću  (Posjeta: 3638 puta)
Ivan
Newbie
*

« na: 09 Svibanj, 2007, 00:23:07 +01 »

Interesira me vaše mišljenje o noćnom životu na otoku. Da li ste zadovoljni njime, mislite li da je potrebno više događanja tokom ljeta, više kafića i duže radno vrijeme ili je za vas Prvić mjesto na kojem se odmarate od svega toga (ili nečeg drugoga) i ne zanima vas noćni život? Što bi ste vi promijenili da možete? Koji su vam najdraži provodi koje ćete pamtiti čitavog života? (ili ih se ne sećate uopće?)  Roll Eyes
... ukratko, tema posvećena noćnom životu.
Evidentirano
shalica
Newbie
*

« Odgovor #1 na: 01 Srpanj, 2007, 01:27:48 +01 »

dragi ivane,
proslo ljeto sam provela vise od mjesec dana na predivnom Prvicu, i to mi je bilo najljepse "ljetovanje" u zivotu. Ljudi su prekrasni, priroda bogom dana a duge tople noci nezaboravne....doduse, sve je zabavnije sa "zgodnim galebom", koji me upoznao sa svim tim i uljepsao mi boravak na otoku.
Prvic je pravi raj za nas...kapitalce, kojima je dosta zivota u metropoli...
Posto radim u jednoj velikoj tur agenciji, saljem vam jako puno turista ovo ljeto, no na zalost, ja necu biti u prilici ponoviti ono proslo Cry  !

eto toliko!
(Helena)
Evidentirano
VaPa
Newbie
*

« Odgovor #2 na: 07 Kolovoz, 2007, 13:45:26 +01 »

Noćni život na Otoku?
 2funny Grin 2funny Grin 2funny Grin a šta drugo reči?!!!!?Huh??
Apsulutno ovisi o svakome ponaosob, tj. i ima ga i nema ga, kako tko odluči.
Meni ga ima dovoljno, a kad mi postane dosadno odjurim malo na kopno, a onda jedva čekam da se vratim, dakle Otok je  Afro !!!!

Ajd, moram reči i ovo, već mi dvi godine fali biljar u Elvisa, a ove je godine ostao i bez "bara za mlade"  Sad što ipak nije bilo u redu. Nahodala sam se do Šepurina radi tog biljara, a ne vidim razloga da ga nije moglo biti i u Luci. Od samog sjedenja cijelu večer ipak zaboli dupe, a ne može se niti toliko pričat i pit  tickedoff tako da ajte "seoski oci" pobrinite se bar za tako jednostavne stvari.....ono, ako može, ako ne, a šta sad.......
Evidentirano
 Str: [1] Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2013, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.027 sekundi uz 18 upita.